Usługi transportowe

Transport towarowy

Wiemy, jak ważna jest sprawność pojazdu oraz możliwość wykorzystania go w różnych warunkach. Dla osób potrzebujących profesjonalnego transportu towarowego, lecz nie dysponują własnym transportem, proponujemy usługę profesjonalnego transportu towarowego. 
Świadczymy usługi na terenie kraju, jak i poza jego granicami, dowożąc przesyłki do takich krajów, jak Chorwacja, Słowacja, Słowenia, Węgry, Czechy, Bośnia, Hercegowina, Serbia i Włochy.
Nie posiadamy ADR, umożliwiającego przewóz substancji niebezpiecznych, jednak mamy doświadczenie w profesjonalnym transporcie pozostałych przesyłek.
Specjalizujemy się w ekspresowej realizacji usług, dzięki czemu każda przesyłka dotrze szybko do swojego celu. Każde zlecenie traktujemy indywidualnie.

 

Transport osobowy

Oprócz usług mechanicznych oraz dodatkowych usług związanych z pojazdami, posiadamy także możliwość transportu osobowego. Jest to wygodne rozwiązanie dla osób szukających wygodnych i bezpiecznych form podróżowania. Do naszych celów podróży nalezą Chorwacja, Słowacja, Słowenia, Węgry, Czechy, Bośnia, Hercegowina, Serbia, Włochy i Niemcy. Oprócz tego realizujemy również usługi przewozu osób na terenie kraju.
W naszej ofercie znajduje się nowy, dziewięcioosobowy pojazd, mieszczący ośmiu pasażerów i kierowcę. Zamawiając nasze usługi można skorzystać z opcji transportu z kierowcą lub wynająć busa bez kierowcy.
Mamy świadomość tego, jak ważne na każdym etapie podróży jest bezpieczeństwo i wygoda podczas jazdy. Staramy się jak najpełniej zaspokoić te obszary oczekiwań. Stąd w naszej ofercie nowy pojazd, specjalnie z myślą o transporcie ludzi oraz możliwość skorzystania z usług wykwalifikowanego, profesjonalnego kierowcy, który zdejmie z podróżnych obowiązek prowadzenia pojazdu.

 

 
 
 
Newsletter
Bądź na bieżąco!

Zapisz się do newslettera!
Wyślemy Ci powiadomienia o atrakcyjnych promocjach i nowościach.